AIRNIVOL

AIRNIVOL® ir progresīva ortodontijas tehnika, kas paredzēta zobu iztaisnošanai.

AIRNIVOL® pirmsākumi ir meklējami 2010.gadā Itālijā, kad divi profesori radīja unikālu zobu taisnošanas metodi- ar kapēm.

Kapes ir caurspīdīgas, speciālas formas plāksnītes uz zobiem, kuras tiek izgatavotas katram pacientam individuāli. Kapju uzdevums ir estētiski iztaisnot zobus un koriģēt sakodienu.

Šī sistēma sniedz iespēju ieskatīties detalizētā ārstēšanas plānā, kurā pacients un ārsts var redzēt soli pa solim kā noritēs zobu taisnošanas process.

Ārstēšanas plānu gatavo trīs speciālisti: zobārsts, ortodonts-konsultants Itālijā un tehniskais vadītājs.

Kopš 2014.gada tieši šī kapju sistēma ir sastopama vairāk kā 20 valstīs. Mūsu klīnikā ar to nodarbojas Msc,Dr. Vaira Bērziņa-Bērzīte un dr.Inga Vaska.

Ortodontisko ārstēšanu var veikt praktiski jebkurā vecumā! Taču taisnošanu ar kapju sistēmu AIRNIVOL® mūsu klīnikā ir iespējama no 18 gadu vecuma.

Atceries, ka ortodontijas pirmais solis vienmēr būs konsultācija. Ja pacientam apskates laikā tiek konstatēti zobu bojājumi, pirms ortodontiskās ārstēšanas tie ir jāsalabo.

Zobu taisnošanas laikā ir svarīgi ievērot ārsta norādījumus, ierasties uz plānotajām vizītēm, lai veiktu pārbaudi un korekcijas, nedrīkst aizmirst par regulāru higiēnista apmeklējumu.

Nedrīkst patvaļīgi, bez saskaņošanas ar ārstu izbeigt ortodontisko ārstēšanas procesu (pārstājot nēsāt kapes). Zobi nesaglabās jauno esošo pozīciju/stāvokli! Pēc aktīvās ortodontiskās ārstēšanas VIENMĒR seko retensijas periods, kura laikā stingri jāievēro ārsta norādījumi.

Katram pacientam ortodontiskās ārstēšanas laiks ir individuāls. To ietekmē daudzi faktori (zobu izvietojums rindā, žokļu attiecības, pacienta motivācija, u.c.).